Çekmeköy Toner Dolum Firmaları

Epson Muadil Toner Altunizade

Epson Muadil Toner Altunizade

Gezici servis aracımız  Altunizade semtinden günün belli saatlerinde geçerek muadil toner ve muadil kartuşların faturalı teslimatını yapmaktadır. Servis yoğunluğuna göre teslimat anları değişiklik gösterebilmektedir.

  • Hp Muadil Toner,
  • Samsung Muadil Toner,
  • Canon Muadil Toner,
  • Brother Muadil Toner,
  • Xerox Muadil Toner,
  • Lexmark Muadil Toner,
  • Epson Muadil Toner,
  • Konica-Minolta Muadil Toner,
  • Kyocera-Mita Muadil Toner,
Problemsiz Muadil Kartuş-Toner Tercih Ederken Dikkat Etmemiz Gereken Hususlar;       

En kaliteliyi en ucuza alırken tüketicilerin dikkat etmeleri gerekebilecek en önemli unsur satış sonrası ilgi ve servis hizmetlerinde ne kadar etkili bir iş ortağı edineceği bilgisini fark edebilmeleridir.
Stok eritmek için maliyetinin altında satılan bir muadil toner alırken kazandırabilirken, tüketim esnasında oluşabilecek aksaklık halinde gerekli değişim işlemleri, satıcı tarafından arzılı ürünün geri kabulu sırasında izlenen can sıkıcı prosedür, zaman kayıpları, ikna edebilme sıkıntısı ve benzeri takibatlar tüketiciyi pes ettirerek alternatif tedarikçilere yönelmeye itmektedir. Biz alışveriş sonrası oluşabilecek - oluşabilen müşteri hizmetlerinin konusunu oluşturan memnuniyetsizlik kavramının farkındayız. Bunun için karşılıklı hoşgörü ilkesi altında müşterilerimizle kurumsallık kavramını pekiştirip sürekliliği amaç haline getiriyoruz - getireceğiz.
Muadil kartuş-toner sarf malzemelerinde baskı sorunları ihtimalleri bütün ürünler için geçerli bir kavramdır. İthalat yolu ile ülkemize gelen bu ürünler orjinal ürünle eşdeğer kalitede üretilemediği için bu riskleri görmezden gelmek, tahmin etmek istememek tek gözümüzü kapatmak gibidir.
Muadil toner , dolum tonerleri amatör olarak yorumlayan son kullanıcıların ve kurumsal satın alma - bilgi işlem departmanlarının son dönemde tercih ettiği bir tercih yönelmesidir. Müşterilerimizden edindiğimiz gözlemlerimizde, gizli maliyet konusu olan sarf malzeme maliyetlerini en aza indirmenin seçeneklerini sürekli değerlendirdiklerini fark ediyoruz, gerek bize yeni gelen müşterilerimizde, gerekse mevcut müşterilerimizde alternatiflere yönelirken eskiden olduğu gibi en ucuzu değil, en kaliteliyi en ucuza tercih ettiklerinin artık bilincindeyiz.
kartuş

Sayfalar

 

Hızlı Erşim

Bizimle iletişim kurmak için iletişim sayfamızı kullanabilir veya aşağıdaki e-posta ve telefon bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ofis : +90 216 398 39 44
Fax: +90 216 316 52 45
Gsm : +90 546 462 87 85 - 554 584 64 10
Email :

Ürün Sipariş Formu

Acil toner siparişi için aşağıdaki formu lütfen eksiksiz doldurunuz.

Bu form doğrudan adresine gönderilmektedir. Form haricinde de bu e-posta adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen e-posta adresinizi doğru olarak belirtin.

Diğer Kuruluşlarımız

Toner Ofisi : www.tonerofisi.com